Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Felfüggeszthetik a...

Segítség! Felfüggeszthetik a nyereményjátékot?

Figyelt kérdés

A facebookon van egy nyereményjáték (mind1 mi a neve), és azt kell csinálni hogy, lerajzolsz egy embert, beküldöd, és gyűjtöd a lájkokat a képedhez. A szabályzatban benne van, hogy 14. életévét betöltött személy vehet részt. Az egyik rokonom is beküldte az övét, és most ő az első. És beküldtem egy képet viccből, de még nem vagyok 13 éves... Ez szabály megszegésnek számít? És akkor most leáll a nyereményjáték ?:OOO Akkor a rokonom se nyer:'(

SEGÍTSETEK PLS:'(

13/L



2012. ápr. 21. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha be tudják bizonyítani, hogy nem vagytok még 14 évesek, kizárhatnak a szabályra hivatkozva.

Ha mondjuk olyan a nyeremény hogy személyes átvétel van, simán megkérhetik hogy igazold magad valamivel, azon pedig látszik hogy nem vagy 14 éves, így elutasíthatják a nyeremény átadását.


De amúgy elég egyértelmű a dolog, ha egyszer nem vehettek részt, akkor ne vegyetek részt.


A facebookos nyereményjátékoknak amúgy sem kell bedőlni, sokszor az egész csak arra megy ki, hogy reklámozzatok egy oldalt. Aki részt vesz, az még ráadásul csal is rajta, mert like-okat gyűjt vagy szerez valamilyen tisztességtelen módon, és sokszor a szervezők egy beépített embernek adják oda a nyereményt, így nem is kell valódi dolgot felajánlani. Ők valamivel kecsegtetnek, a sok ember csinálja nekik az ingyen reklámot, utána pedig learatják a babért a rengeteg like-olóval, mert ugye kötelező kedvelni azt az oldalt is, ami csinálja a versenyt, így ők sok potenciális reklámfelületet szereznek.

2012. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a rokonom az felnőtt. Amúgy köszi a gyors választ. De egyébként le van írva hogy aki nem töltötte be a 14. életévét az nem vehet részt meg ilyenek...Ki írta amikor elküldtem, hogy most a zsűri elbírálja hogy kikerül-e a rajzom a galériába. De valszeg nem fog kikerülni..vagyis reménykedek benne xd Ezért felfüggeszthetik? Ez csalásnak számít, hogy nem vagyok még 14?
2012. ápr. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!