Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted kinek volt igaza?

Szerinted kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
A munkaidőm 10-21-ig tart, de legalább háromnegyed tízre bent kell lennem. Történt, hogy a tulaj kitalálta, hogy ki kéne festeni az üzletet, persze munkaidőn kívűl, hogy reggel újra lehessen nyitni. A kolleganőim persze mind kihúzták magukat ezalól, így nekem kellett vállalnom, hogy ott maradok amíg tart a festés. A tulaj egy kóklert küldött oda, aki mindent összecsöpögtetett a festékkel, az összes polcot, összevissza mázolt mindent, teljesen rosszul csinálta meg. Körülbelül hajnali 3-kor tudtam elindulni haza, úgy hogy reggel ismét mennem kellett.... Mire beértem, a kollegáim durcásan néztek rám és próbálták a festéket letörölgetni a polcról, és persze hangot is adtak neki, hogy nem szabadott volna úgy hagynom. Mivel már majdnem egy napja bent voltam, alig éltem és szerettem volna hazamenni lefeküdni, ha csak arra a pár órára is. Ha nekiálltam volna takarítani, akkor nem tudtam volna hazamenni egyáltalán, hisz aznap egész nap takarítottunk, és akkor már hárman voltunk bent. Én mondtam nekik, hogy maradhattak volna bent ők is, persze erre nem válaszoltak. Én úgy érzem, nem volt tőlem még az is elvárható, hogy a kókler után egész éjjel takarítsak, és utána még egy napot lenyomjak alvás nélkül bent. Ti hogy látjátok?
2012. ápr. 22. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit vállalj, amennyit bírsz.
2012. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz. A mai világban muszáj vállalnom amit a főnök akar, különben kirúgnak.
2012. ápr. 22. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor?
2012. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a kollégáidat nem rugják ki. Barátom pofátlannak nem kell születni, tanulható :-D
2012. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt hiszem félreértettétek a kérdést. Nekem a kollegáimmal volt bajom! Az a kérdésem, hogy nekik, vagy nekem adsz igazat? Ha nekik, akkor miért? Köszönöm.
2012. ápr. 24. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen neked, hiszen ha már nem vették a fáradtságot, hogy bent maradjanak, -ami alapból marha negy szemétség-, akkor legalább utána fogják be a pofájukat.
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rád hagyták az egészet és még pofáznak, hogy mért nem takarítottál éjszaka alvás helyett??

B*sszák meg! Szemetek!

2012. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ezek szerint nem én gondoltam rosszul a dolgokat.
2012. ápr. 26. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!