Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert utalom ennyire a sulit?

Miert utalom ennyire a sulit?

Figyelt kérdés
Egyszeruen ezt utalom az eletembe legjobban.Akarmit megtennek,hogy ne kelledjen suliba menni.Mit csinaljak,hogy valahogy jobban szeressem a sulit? Olyan amikor bemegyek mintha egy bortonbe mennek.Egesz iskolai evbe le vagyok ketyegve tiszta szomoru vagyok.A nyari vakacioba nem is lehet ramismerni annyira vidam vagyok.Nemtudom mas osztalytarsaim amikor kijovuk a sulibol,kerdezik megyunk jatszoterre vagy megyunk a parkba vagy akarhova.En ezt nemtudnam megtenni nekem olyan az iskola,mint egy borton.

2012. ápr. 22. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Te kettyós vagy! 18 év alatt öröm az élet, és a suli is nagyrészt erről szól! Majd ha kikerülsz a való életbe úgy fogsz szopni mint a torkosborz! Munkahely, főnök, állandó fizetnivalók...
2012. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A suli tényleg egy börtön, mégpedig egy állami börtön, ahol ma már sajnos szerencsétlen emberek "próbálnak" tanítani...
2012. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!