Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen a World? Miért...

Tényleg ilyen a World? Miért velem csinje ezt Jesus?

Figyelt kérdés

A legjobb barim rászokott a dzsóra, és engem is magával akart rántani, már majdnem sikerült is neki, mikor rájöttem hogy csak kihasznál, az 50% off dzsóért, tudtam hogy változtatnom kell a dolgon. Hirtelen megláttam a fényt, olyan volt mint egy villámcsapás (nem voltam közben betépve)

olyan volt mint ha jesus szólt volna hozzám,hogy változtatnom kell az életemen,és el kell hagynom a gonodszt( a legjobb barátom) Rátértem a helyes útra, rájöttem hogy az emberek milyen undorítóak, és ezért világ körüli útra akarok indulni 40k huf-ból, csak kenyért fogok enni, így sokáig kifogom bírni a pénzből, (néha ölök egy két nyulat is) és vándorként fogom leélni az életem,

A SZAKADT DROGOS BARÁTOM aki mellet mindig kiáltam, , olyan voltam mint egy hűséges kutya( persze az ALFA)

annak pedig azt kívánom fagyon vérbe egy sikátorba és utolsó másodperceiben imádkozzon jesushoz, hogy bárcsak ott lennék VELE! ÁMEN!

ja, és elvileg kérdésnek is kéne benne lenni,

Szóval hogy vagytok? Milyen napotok volt?



2012. ápr. 23. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A sok baromság helyett inkább tanulj meg magyarul.
2012. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátha szerinted ez nem magyar, akkor szívj még 1-2 dzsót.
2012. ápr. 23. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg kérd meg a szüleid hogy üssenek mert lelkiismeret furdalásod van hogy elbaszták a nevelésed , ha 13-150 vagy azért mert ilyen marhaságokat irsz,ha 15 fölött akkor meg egyenest szégyen.
2012. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jól vagyok, köszönöm, illetve jól voltam, amíg ezt el nem olvastam. Neked azt üzenem, hogy bármit is szedsz/szívsz, hagyd abba, nem jó neked. A fejedben lévő hangnak pedig azt üzenném, hogy: ALL YOUR BASE ARE BELONG TO US!
2012. ápr. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!