Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy már ezerszer...

Lehet, hogy már ezerszer feltették a kérdést, bocsánat, hogy én megint, de holnap első órám testnevelés, és sajnos megjött, de mi legyen, ha a tanár nem fogadja el a felmentést?

Figyelt kérdés

Anyu írt felmentést, mert rizikós, hogy átázom, és csak egy - igaz fekete - vékony anyagú, szinte átlátszó jóganadrágom van. A tanárom viszont (25éves srác) nem fogadja el az igazolást - eddig nem kértem soha,1. évem a suliban -, anyáék beszélni akarnak vele, ok nélkül sosem adnának, elég szigorúak hozzá, é szerintük holnap ne menjek be. Szerintetek mit csinálhatnék, kinek van igaza? Erős allergia miatt nem futhatok, mert asztmás roham-szerűséget kapok, viszont a gimnasztika nagyon kellemetlen lenne. Szerintem az is felháborító, hogy a tanár megvétózza azt, amit a szüleim beírnak...

16/L, nem tampont használok (tudom, hogy azt kéne, de 12óra alatt aligha tudnék elmenni már valami nyitva tartó boltba, és begyakorolni...)


2012. ápr. 23. 19:57
 1/2 anonim válasza:
Lehet a szüleidnek van igaza,ha nem állsz egy tantárgyból sem bukásra,eddig még nem hiányoztál sokat, és tudsz igazolást szerezni, akkor maradj otthon.
2012. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem, maradok. Nagyon rosszul lettem, és kitűnő tanuló vagyok...csak annyira rosszul érzem magam miatta, nem szeretem, ha lógósnak tartanak, nem tudom ez a tanár miért ilyen, de csak felfogja, hogy ha tudnék, mennék...:(:)
2012. ápr. 24. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!