Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levélküldés Brazíliába?

Levélküldés Brazíliába?

Figyelt kérdés

Levelet szeretnék küldeni Brazíliába,és tulajdonképpen semmit sem tudok róla, hogy mit hogyan kellene. Először is milyen bélyeget tegyek rá? Ráírom a címet, és valahova oda kell írni a saját címemet is? (sajnálom még életemben nem küldtem levelet) mennyibe kerül és kb mennyi idő múlva érkezik meg? Szóval ha tudsz segíteni szeretném ha leírnád a legapróbb részleteket is. Bocsi de tényleg nem tudom.

Előre is köszönöm.



2012. ápr. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hallottál az emailről?
2012. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon vicces.:'D de ezt nem lehet email-ben leírni. ezért lenne nagyon fontos.
2012. ápr. 23. 22:02
 3/5 ChrisM ***** válasza:

A bal felső sarokba írod a saját címedet:

Név

Utca, házszám

Város

Irányítószám

Hungary (ezt csak a nemzetközi küldés miatt)


Jobb alulra pedig odaírod a brazil címet, gondolom az megvan pontosan.

Aztán beviszed a postára és odaadod a néninek, tudni fogja, mit ragasszon rá :)


Ha fontos a levél (gondolom), akkor érdemes ajánlottan küldeni, az 700 ft külföldre, ahhoz ad majd a postásnéni egy zöld papírt, amit szintén kitöltesz. Amúgy maga a feladás nem olyan drága, párszáz forint súlytól függően, tehát egy ezresből ajánlottan ki fog jönni.

2012. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. És az nem jelent problémát hogy még nem töltöttem be a 18-at?
2012. ápr. 24. 19:54
 5/5 ChrisM ***** válasza:
Nem :)
2012. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!