Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy szám...

Miért van az, hogyha egy szám régi, akkor már ciki, ha hallgatod? Amikor új, mindenki azt hallgatja. Hogy van ez? Nem a zene minősége számít, hanem az, hogy mennyi ideje jelent meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ezen már én is rágódtam. Valójában nem ciki, ha a minősége olyan. Persze ehhez is kell egy karakter, mármint a hallgatáshoz. Ha valaki olyan stílusú, olyan karakterű, akkor nem ciki. Persze aki a tömegigényeknek akar megfelelni, az a legújabb számokat hallgatja. Én is hallgatok régebbieket :D
2012. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Vannak közösségek, ahol igen, ez számít.


Menj el egy rokkant rockkocsmába.

Ott senki nem néz ki, ha a Black Sabbath 1970-es Paranoid albumáról kérsz be zenét :)

Sőt, én még egy sört is fizetnék Neked! :D

2012. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
Hogyha tetszik az adott zene, miért lenne baj? Nem kell tömegterméknek lenni, én is hallgatok régieket , és megjegyzem az én véleményem szerint a régi klasszikusok jobbak, mint a mostani JB vagy Nicki Minaj. Bár ez ismét csak az én véleményem. Szerintem nyugodtan halgass régieket, hogyha teszik. :D
2012. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki ha egy régi számot hallgatsz.Én csak azt utálom ha valaki más zenei ízlését kritizálja még hozzá úgy hogy az övé se jobb.
2012. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Azért "ciki", mert ebben fogyasztói társadalomban élünk. A kortársaid nem elég eszesek ahhoz, hogy átlássák: manipulálják őket, az ízlésüket. Eu egy nehéz időszak, amíg meg kell várnod, hogy valamennyire megérjenek vagy legalábbis a zenével való ilyetén viszonyuk valamennyire változik, normalizálódik (van, akinél soha nem következik be ez és marad a slágernél). Rengeteg jó zene van, ők egy igen vékony, ráadásul igénytelen szeletéből hajlandóak csak részesülni. Ez felettébb sajnálatos, de az ő szegénységi bizonyítványuk ez. Te meg tölthetsz le mindenféle alkotást, amikról ők nem is hallottak soha, nem is fognak, képtelenek is lennének élvezni, s élvezheted, fejlődhetsz! A jó zene fejleszt. Ők a cikik, nem te vagy a ciki.
2013. jan. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!