Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sos, nemrég tudtam meg, hogy...

Sos, nemrég tudtam meg, hogy én kismamaként nem vagyok azonnal ingyenessen a vizsgálatokra rászorult, hanem fiztnem kellene magam után Apeh-nál a Tb. -t, többi lent?

Figyelt kérdés
Tavaly tudtam,hogy lesz egy műtétem és gyorsan Apehnál kötöttem magamra biztosítást havi nemtom 5600ft.-ért kb.arra a fél hónapra ott helyben be is fizettem meg a februáriról még kaptam csekket azt is,de utána nem,mert se csekk nem jött meg ki is mentem ausztriába dolgozni ahol a főnököm fizette utánam a járulékot és úgy mondta,hogy Unión bellül nem lehetek két országban biztosítva.Most,hogy kismama vagyok nemtudom ,hogy áljak neki,hogy el tudjam intézni,hogy legyen biztosításom,mert az kötelező...És még egy kérdés ,ha magyarországon még soha nem voltam bejelentve akkor fogok kapni gyest meg családit én is mint mindenki más? munkanélküliben sem voltam regisztrált.. köszönöm szépen,ha tudtok nekem választ adni bármire már segítettetek..
2012. ápr. 26. 15:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!