Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kikészít a...

Mit csináljak? Kikészít a legjobb barátnőm

Figyelt kérdés

Ha megismerek egy kedves srácot,ő rögtön rámászik,3-4 napig járnak,utána dobja a srácot,mert megunja.Tudom hogy ezt az egészet csak azért csinálja hogy engem cukkoljon vele.Minden sráccal akivel több mint 3 napig jár,lefekszik,és hiába mondom neki hogy legyen észnél,nem hallgat rám.És most meg van sértődve,amiért én jöttem össze egy sráccal,akivel megismerkedtem,azt mondja hogy elárultam,amiért a srác őt akarta és összejöttem vele,pedig ez nem igaz.És felcsesződött rám,amiért közöltem vele,hogy úgy viselkedik mint egy ribanc.

Jah,amúgy ő 15 éves,én 16



2012. ápr. 26. 16:11
 1/4 anonim válasza:

Véleményem szerint ő nem barátnő...vagyis nem igazi!Egy igaz barátnő nem nyúlja le az összes fiút,aki neked megtetszik,nem cukkol,nem akar neked rosszat és kicseszni veled!

De az tuti,hogy nem nézném meg,mi lesz belőle 20évesen,ha most 15 évesen ennyi pasival szórakozik...xDD =)

2012. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*facepalm*
2012. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
problem 01:33??
2012. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hagyjad a francba. Sajnos az idő múlik, az emberek változnak és a barátságok emiatt gyakran széthullanak. De túl kell lépned rajta és a jelenlegi énedhez kell találni egy IGAZI LEGJOBB BARÁTNŐT. Nem hagyhatod, hogy szopasson. Távolodj el tőle.
2012. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!