Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira tetszik de. Nemtudom...

Annyira tetszik de. Nemtudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem.

Mikor összefuntunk, mindig köszönünk egymásnak.

Már beszéltem vele facen, és szerintem jófej, aranyos, meg kedves.

Barátnőm is ismeri, úgymond együtt ismertük meg a srácot, és őis olyan viszonyban van vele mint én.

De bnöm elmondta neki facen, hogy bejön nekem, és szerintem még sok kis mocskos dolgot mondott el rólam. Pl.hogy féltékeny vagyok ha más lányokkal lóg, meg még stb..

De barátnőm, nemtudja hogy ezt én tudom, mert felléptem sunyiba a fece-jébe, mikor nálunk volt és megnéztem, hogy miket kavar a srácnak rólam.

És mivel megváltoztatta a jelszót, nemtudok fellépni, és megnézni, hogy még miket írogat.

És már a fiúra sem merek ráírni, mert annyira szar, hogy mit is gondolhat rólam..

De emiatt barátnőmmel sem akarok összeveszni, mert szeretem meg minden, de ennek nemértem, hogy mi értelme?!

Szerintetek beszéljek a fiúval?



2012. ápr. 28. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Fészbúk-láv. Egy szó: szánalom.
2012. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
b+ ittlakik a szomszédban, de facen még csak egyszer beszéltünk..:)
2012. ápr. 28. 19:19
 3/6 anonim válasza:

Nem, ne beszélj vele, kerüld el életed végéig azt, aki a szomszédodban lakik...

Szerintem beszélj vele úgy, mintha nem tudnád, hogy miket írt neki (nem hinném, hogy örülne, ha megtudná, hogy a barátnőd facebookján megnézted miket beszélt vele), még az is lehet, hogy tetszel neki.

A barátnődnek pedig szerintem még ne mondd el, hogy tudod miket írt rólad, mert lehet, hogy csak viccelődött, vagy ki akarta deríteni, hogy bejössz-e a pasinak. Persze az is lehet, hogy neki is bejön, és el akar távolítani téged az útból, szóval azért próbáld meg kideríteni róla, hogy miért írt ilyeneket, figyeld hogy viselkedik a csávó közelében, meg hogy milyen gyakran megy oda hozzá, stb.

2012. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsot :)

de most néem, hogy a pali, már le is tiltott facebookról engem is meg bnömet is :/

nemértem, hogy miért..

2012. ápr. 30. 10:49
 5/6 A kérdező kommentje:
*nézem
2012. ápr. 30. 10:50
 6/6 Norbicsek16 válasza:
Lehet, hogy nem bírja a szagod.
2012. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!