Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik airsoft fegyvert...

Melyik airsoft fegyvert vegyem meg kezdőként? Személy szerint jobban tetszik az M4-es, de nemtudom megéri e.

Figyelt kérdés

Kezdõ vagyok és azt szeretném tudni, melyik airsoft fegyver éri meg jobban:

a) [link]

b) [link]

c) [link]



2012. márc. 18. 07:46
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az M4-est vedd meg! Lehet hogy, drágább de az bírja a strapát! Viszont az AK-47-est semmi képpen mert az kb 1 év alatt tönkremegy!Ha nincs anyi pénzed akkor injább a G36-K RAS-t vedd meg az is megbízható az is bírja a strapát. Nekem olyan volt és kiesett a tárja 1 év után aztán 6-ezer volt a javítás!
2012. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:))
2012. márc. 18. 20:10
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ezt ne vedd meg mert ez egy nagy sz*r, meg úgy szerintem egyébként se vegyél airsoftot mert egy hülyeség mert megy 2 métert egyenesen a golyó aztán elfordul.Énszerintem ha már ennyire puskázni akarsz akkor szerintem paintball-oz.Én is szeretek puskázni, nekem is volt 1-2 airsoftom de rájöttem, hogy semmi értelme, én ezért paintballozok és sokkal jobb és élvezetesebb. Ha van valami kérdésed pinball-al kapcsolatosan, akkor nyugodtan írj privát üzenetet.
2012. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!