Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány nem ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nem ismerjük egymást de néha szoktam látni de nemtudom hogyan ismerhetném meg összeszeretnék jönni vele hogyan nyissak felé valaki valami tipp? 17F

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehetne bővebben? Pl hol szoktad látni?
2012. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
városba szoktam látni
2012. ápr. 24. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szemezz vele, vagy csak szólítsd meg. Kezdeményezni kell, ha nem vagy nyomulós csak magabiztos tetszeni fog neki.
2012. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát először is ne tapadj rá rogton...csak lassan .. ha még egy szot sem szoltál hozzá akkor kezd azzal hogy ha találkozol vele akkor köszönsz neki :) rámosolyogsz;) keresed a társaságát és sokat beszélsz vele...még ha nincs is sok közös témátok ak találj ki valamit hogy azért legyen meg köztetek a komunikácio (még ha nem is olyan gyakran) pl: meg tudnád mondani h mennyi az ido?(kb ilyeneket) ... vagy a társasági oldalakon(fb, skype) írj rá, viccelodjetek :) ha egy városban/faluban laktok és ha egy a suli is ak sztem összejöttök:) ha esetleg van még kérdésed egész nyugodtan kérdezz:P
2012. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
+még ha kérhetném hogy elárulnád h h néz ki a csaj? pl: kor,kinézet, stílus mert ez is fontos egy ismerkedésnél
2012. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!