Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15/L vagyok. Az a problémám...

15/L vagyok. Az a problémám hogy nem szőrös a hátam de pihés és az is nagyon zavar. Nem tudnátok ajánlani valami gyógyszert vagy krémet amivel el tudnám tüntetni vagy legalább picit halványítani hogy ne legyen annyira feltűnő?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tűntesd el, a pihe azért van (hogy amikor őseink meztelnül jártak) és esik az eső pl. akkor a csapadékot szépen levezesse a bőrödről, a szemöldöknél is felfogja a vízet és oldalt folyik le a víz elkerülve hogy a szemedbe menjen :)


Az alkaron is a szőr oldalra vezeti el a vizet, szerintem szuper :D

2012. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
öngyújtó + dezodor
2012. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan pihe jellegű,de kb.2 centi hosszúak.Tegnap borotválta le a barátnőm,mert ott magamnak nem tudtam.Remélem nem erősödik meg nagyon.14/L
2012. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
borotvát felejtsd el,minden nap borotválhatod majd,mert szúrni fog.hidrogén+szőkítőpor.szőkítsd ki,és nem lesz feltünő.
2012. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 éves vagy!:D Hidd el ,hogy azok a pihék is ki fognak majd kopni. (Tapasztalat... Engem is zavart de mostanra már kikoptak nagyjából.)
2012. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!