Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne boruljak...

Mit csináljak hogy ne boruljak minden rosszízű megjegyzésen?

Figyelt kérdés
Kirakták a kész tablónkat egy üzlet kiratakatába és amikor én épp arra jártam azt hallom hogy egy öreg nyanya pont az én képemet ócsárolja. Hogy szerinte biztos hogy én dilinyós vagyok meg ilyenek. Hát azért ez kicsit szarul esett hogy ezt mondják a képemre. Teljesen elment az életkedvem. de ha valami rossz megjegyzést hallok saját magamról az általában nagyon rosszul esik.
2012. máj. 2. 17:18
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak mindenen hamar felkapod a vizet.Először is tisztázd magadban,hogy érdemes-e ezért felhúzni magam.Ha meg úgysem igaz amit éppen rólad mondanak,akkor meg ne foglalkozz vele.A te lelki ismereted tiszta,és képes vagy arra,hogy eldönt ez nem vall rád.Vagy egyszerűen vegyél egy nagy levegőt,számolj el tízig és közben ne a durvaságra,meg ilyenekre gondolj...:D
2012. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!