Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok és nagyon...

11 éves lány vagyok és nagyon szőrös a lábam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még nem akarom elkezdeni szőrteleníteni,de nagyon zavar,mert a suliban sokat cikiznek miatta tesin.Az osztályból az enyém a legszőrösebb,a fiúkat is beleértve,és mindig beszólnak miatta.A combom és a lábfejem is nagyon szőrös.

2012. máj. 3. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nem lehet tenni ez ellen, ilyen a genetikád.


Ha nagyon zavarnak a cikizések, akkor kérd meg anyukádat, hogy segítsen leborotválni.


Én is a te korodban kezdtem el, mert sokat csúfoltak a szőrös lábaim miatt. És attól egy percig se tarts, hogy százszor erosebb lesz az új szőr.


Városi legenda :) Az enyém is ugyan olyan puhának nő vissza.

2012. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lábfejed? Ez valami hormonális probléma lesz. Nincs suliorvos? Anyukád fogjon téged kézen, meséljétek el a gyerekorvosnak, hogy mi a szitu, ő majd beutal a megfelelő vizsgálatokra. Ne várj a csodára, mert lehet, hogy simán megszüntethető a problémád.
2012. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nálunk családi vonás,már voltunk dokinál,anya tudta,de azért elvitt,hogy megnyugodjak,szóval minden rendben van,ezt örököltem,anya is ilyen.Előbb utóbb el fogom kezdeni borotválni,de még azért jó lenne legalább 1-2 évet várni de nem tudom.
2012. máj. 3. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne mondj ellent magadnak... Azt mondtad szőrös a lábad, és szeretnél tsnni ellene, de borotválni nem akarsz. O_o Jó, persze, marad még a gyantázás, meg az epillálás, de ezeket egyrészt baromira fájnak, másrészt még mindig jobban megéri pár naponta végighúzni a borotvát a bőrödön. Nem fog megerősödni, kényelmes, gyors megoldás. Sokan azt mondják, hogy nem éri meg, mert a szőr sűrűbb lesz től, de amellett, hogy ez nem igaz, ha van borotva, hol a probléma?
2012. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok ellentmondani magamnak,csak arról van szó,hogy nem akartam ilyen korán elkezdeni a szőrtelenítést,mert hogy őszinte legyek a beszólásokat leszámítva nem zavar,viszont az nagyon.

Mindez egyébként már csak múlt,mert pár napja leborotváltam és ugyan már látszódnak a visszanövő fekete szőrszálak,de akkor sem az a nagy bunda mint ami volt.Köszi a válaszokat.

2012. máj. 10. 07:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Na :) Akkor rendben, ha már nem érzed magad kellemetlenül. De arra figyelj, hogy ha piros pontok keletkeznek a borotvált területen, akkor ne hagyd úgyd, kend be testápolóval.
2012. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig testápolózom és szerencsére nem jöttek ki piros pontok.Sokkal jobban érzem így magam és úgy terveztem hogy még nem borotválom rendszeresen csak ha már nagyobb lesz,de annyival jobb így,hogy 2-3 naponta újra borotválom,és már a karomról is leszedtem.Tervezem az intim szőrzetem borotválását is,mert sajnos már ott is nagyon szőrös,de ott még csak lenyírtam egészen rövidre.
2012. máj. 16. 08:09
 8/8 anonim válasza:

Háth.. hiába nem akarod vagy akarod szörteleniteni kel!!! Menj oda anyudhoz hogy anya:

vegyél nekem epilátort vagy

anya vegyél nekem borotvát vagy

anya vegyél nekem gyantát (x-epil a legjobb szerintem) vagy

anya irass be kozmetikába gyantára

ennyi nincs mit tenni és a karomat epilálom a többit pedig a gyantára hagyom amugy 1 honapban mindeggyiket elég 1-2 szer

2014. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!