Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mi...

Mit gondoltok erről? Mi csináljak?

Figyelt kérdés
Tagozatos angolos vagyok, és ott is a "jobbik" kategóriába tartozom. Viszont a tanárom a "rosszabbakat" rendkívül lealázza a csoport előtt. Ez nekem nem tetszik, úgy hogy leszeretnék kerülni a másik csoportba, de a jegyeimet nem akarom lerontani négyesnél rosszabbra, viszont csak hármassal lehet lekerülni. Azt hallottam, hogy kérni is lehet, de azt meg nem tudom, hogy hogyan kell. (A testvéremnek is elmeséltem, de ő azt mondta, hogy ha én a jobbik kategóriába tartozom, akkor ne törődjek vele. Nem tudtam elmagyarázni, milyen azon az órán, így hülyének nézett, amiért a rosszabbik csoportba szeretnék kerülni.)
2012. máj. 3. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél erős és maradj a jobbik csoportban.
2012. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Maradj a jobbikban, örülj, hogy jó jegyeid vannak!
2012. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem mennék át a helyedben a rosszabb csoportba csak ezért. Nálunk is 2 angolos csoport volt, én először a gyengébbben kezdtem, aztán átmentem a jobbba, hatalmas különbség volt, a gyengébb csoport sokkal lassabban halad, kb. elaludtam az órákon mikor még ott voltam.... hülyeség lenne emiatt átmenni egy rosszabb csoportba, tanuljál, ne a többiekkel foglalkozz.
2012. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, de ezektől a válaszoktól megjött az önbizalmam. :)
2012. máj. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!