Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok javaslatokat adni,...

Tudnátok javaslatokat adni, hogy milyen témát dolgozzak fel kiselőadásként? Kritériumok lent

Figyelt kérdés

Egyetemre kell, szóval valami, ami nem túl dedós. Nekem ami izgalmasnak tűnne az mind elég szomorú (pl. iraki háború, erről nem sokat tudnak a fiatalok,ahogy észrevettem, pl. kialakulása, oka stb., de ez nagyon komor és az osztály pontoz, ebből lesz az év végi jegy, és nem szeretném ha ezért pontoznának le), szóval valami vidám téma kéne.


Amik voltak pl.: kávé, csoki, angry birds, zenestílusok, sport, tudatos vásárlás.


Valami olyat szeretnék, ami felkelti a figyelmüket, és nem is túl nehéz téma, könnyen beveszi a gyomruk, de el se unják. És csak 6 percem van rá...


Bármilyen tippet szívesen fogadok, persze csak az épp elméjűség határain belül (akinek nem inge, ne vegye magára :))


Köszönöm!



2012. máj. 4. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
nonverbális kommunikáció, hazugság "felismerés" testbeszédből, pszichológia, motiváció elmélet... (hirtelen ennyi, az olyan témákról, ami mindenkinek az életében hasznos lehet, de mégsem ovis... )
2012. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Coca Cola - A márka kialakulása, hogyan vált itallá gyógyszerből, mikortól nem kerül bele kokain levél, hogy lehet, hogy kezdetben nem szavadalmaztatták mégsem tudta lenyúlni senki, hogy került a képbe a Pepsi. Kiteszel a táblára egy egy hatalmas Coca Cola címert és mindenkinek rögtön jó benyomása támad és ez szerintem kifejezetten érdekes!
2012. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!