Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetünk újra legjobb...

Larra98 kérdése:

Hogyan lehetünk újra legjobb barátnők?

Figyelt kérdés
van egy lány, akivel nagyon jóban voltam, legjobb barátnők voltunk. aztán mások azt mondták neki, hogy én azt mondtam, hogy untat és irritál. ez nem igaz, de ő nekik hisz. eleinte hozzám sem akart szólni, aztán megbeszéltük a dolgokat és elvileg megegyeztünk, hogy minden a régi lesz. de nem az...mintha mással szivesebben lenne és alig beszélünk..pedig régen állandóan együtt voltunk.én ezt mondtam neki, de nem változott semmi. vajon mit csináljak? magától nem lesznek jobbak a dolgok..ötlet?
2012. máj. 5. 12:55
 1/2 anonim válasza:
hááát.. van egy ötletem de ez nem biztos hogy használhat :$ ha vannak közös képeitek akkor nyomtattasd ki őket, tedd be egy fényképalbumba . írj neki ilyen dolgokat hogy nagyon szereted meg mennyi hülyeséget csináltatok . a fényképekhez legjobb barátnős idézetek, nézzetek meg egy barátnős filmet. remélem tudtam segíteni ! :) soksikert
2012. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó ötlet.:$ köszönöm.^^ :D
2012. máj. 6. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!