Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha hangyák...

Mit lehet tenni ha hangyák mászkálnak a cseresznye és a meggy kisfákon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Örülni. Szerencsétek van, mivel megeszik s tetveket, nem lesz tetves a fa
2012. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
0%
Azaz, az csak jót tesz neki. Gondolom nincs kedvetek a levéltetvekkel hadakozni. Továbbá elférnek, nem?
2012. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hangyák eszik a levéltetveket?

Ez nekem új. Eddig úgy tudtam, hogy tenyésztik őket.

[link]


Mindenesetre én sem aggódnék nagyon. Kertben a hangya normális.

2012. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nahát nem is gondoltam volna, hogy ilyen válaszokat kapok.

Régen a kertben volt egy nagy cseresznye fánk már tök régi volt azt hiszem.(úgy vettük a telket) de sajnos ki kellett vágnunk mert hatalmas lyuk volt a közepén és egymerő hangya belül. Csak ezért kérdeztem.

2012. máj. 5. 16:44
 5/5 ZoltanSorter válasza:
Egyik válasz sem jó! A kártevő által ürített, cukorban gazdag ún. édesharmatot gyűjtik, fogyasztják, miközben a tetveket megvédik a mi szempontunkból hasznos tevékenységet folytató katicáktól és más ragadozó ízeltlábúaktól. A tetvek elleni, megfelelő időben és módon végzett védekezés tehát ezen hangyák megjelenésének valószínűségét is minimalizálja.Szóval egyáltalán nem jó ha a fán mászkálnak
2022. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!