Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy kiszáradt-e a csümölcsfa csemete?

Figyelt kérdés
adott egy körte és egy megyfa csemete, melyeket még tavaly nyár kozepen vettünk, de még nem hajtottak ki azóta. nem is nõttek, rügyek nincsenek rajtuk. viszont a meglevo ágakat megmetszve látszik hogy fehér a közepe mindegyiknek.

2012. ápr. 7. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomd a törzsébe a körmödet. Ha lágy akkor megérzed, ha fás akkor eléggé kemény és akkor valószínű,hogy nem állt be. De az még biztosabb, ha a kérgét még egy kicsit megsérted és láthatod, hogy él vagy nem.
2012. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ó! Azok teljesen kiszáradtak."tavaly nyár kozepen vettünk," Nem mondta senki nem szabad fát ültetni nyár közepén! Az biztos nem fogan meg, kora tavasszal vagy késő ősszel lehet kis fát ültetni. A tavaly ültetett cseresznye fa virágot hozott már most. A tiétek sajnos még tavaly elszáradt, mutatja az ág fehér, barnás belseje is, könnyen törik, pattan. A frissen ültetett fákat locsolni kell alaposan, egy pár hónapig, vagy ha szárazság van. Mi a 10 éves cseresznye fánkat már egy pár hete locsoljuk, így pompás virágba éppen most van, mint egy menyasszony!
2012. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok kiszáradtak én is így jártam pedig ősszel ültettem két fát is egy körte egy barack. De mielőtt teljesen kivágnád győződj meg róla hogy teljesen szárazak e.A körtém csont száraz azt már ki is vettem de a barack alsó 15 centije zöldes színű.Azzal még várok hátha kihajt.Ha kihajt még lehet belőle valami.
2012. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!