Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki óvszert venni 15 évesen?

Ciki óvszert venni 15 évesen?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretném kipróbálni milyen fölhúzni de nem merek boltba menni és venni mert nem tudom hogy reagálnak azok az emberek akik látják. Légyszi segítsetek.

15/f



2012. máj. 7. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, nem tudják neked mire kell. Ellenben ha tényleg akcióra kerülne sor, 15 évesen ciki lenne apának lenni, szóval inkább legyen nálad.
2012. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óvszer mire szokott még kelleni igazából??
2012. máj. 7. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is kíváncsi voltam, egy iskola felvilágosító csomagban kaptam először, ki is próbáltam, és nem rossz érzés, semmi kellemetlent nem érzel.

Hát nem ciki venni, az eladó is adott már biztos korodbelieknek, nyilván vevőként kicsit "ciki" érzés, de természetes.

Az első válaszoló nyilván arra gondolt, hogy nem tudják, hogy te csak felakarod próbálni, nem akció közben használni, szóval nem gondolhatnak semmi rosszat, jobb, mintha apa lennél ennyi idősen.

2012. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!