Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen lehet óvszert venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen lehet óvszert venni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, jó ha van nálunk, meg sose lehet tudni, mikor lehet rá szükség.
2011. márc. 3. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet venni,de neked még nem kell.
2011. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2-3 év múlva TALÁN lesz szükséged rá.
2011. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet venni, a boltban kiadják maximum furán néznek.

De most még nincs nagyon szükség ilyenekre..

2011. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"sose lehet tudni, mikor lehet rá szükség."


Hát azért nem 14 éves korban. Ez max idősebb korban "elfogadott", ha az ember szívesen bonyolódik egyéjszakás kalandokba.

2011. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 15/lány vagyok. Bementem a boltba, levettem a pultról, rátettem az asztalra. Nem is nézett furán a nő. Ennyi. De mit akarsz te úgy hogy 'jó ha van nálunk, lehet hoyg majd kell' itt a majd-on van a hangsúly. Ha egyszer lesz komolyabb kapcsolatod és úgy érzed szükséged/szükségetek lesz rá, akkor majd úgyis lesz elég időd megvenni. Amúgy meg én egyik osztálytársamtól azt hallottam, hogy már ciki kotont hordani zsebbe meg ilyenek. Szóval szerintem ráérsz. És ezt enm gonoszságból mondom. Biztos érdekel miylen is az, meg örülnél ha lenne, de még minek? xd Ha azon gondolkozok hogy egyáltalán kiadják-e.
2011. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

a boltos le fog fényképezni, majd kiragasztja a képed a gumis polcra, a következő felirattal:


"Apám is elfelejtett venni annak idején..."

2011. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy írtad kedves kérdező. Mindig jó, ha van nálad gumi, akkor is ha nem kell most még.


26/f

2011. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni, de mire használni fogod lejár majd a szavatossága. Teljesen fölösleges.
2011. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29

neked 15 evesen mire kellett?? a fejedre huztad?

biztos valami kis divatmajom vagy.

meg azt mondod hogy ciki zsebben tartani, majd ciki lesz amikor mesz a szuleszetre 16 evesen


Es hogy a kerdesre is valaszoljak:igen, lehet venni.

2011. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog mert nem tudom.
2011. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!