Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudhatja, hogy ki jelentett...

Megtudhatja, hogy ki jelentette be?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha valakit bejelentek a rendōrségen, akkor az rátud-e jönni, vagyis kitudja-e deríteni azt, hogy ki volt az. Például neki kiadják-e vagy ha van rendõr ismerõse esetleg az megszerezheti-e.
2012. máj. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy igen. Ha sértettként jelentetted fel, akkor és bíróságra kerül az ügy, akkor ha előbb nem, hát ott.
2012. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a feljelentést úgy értem, hogy kihívtam a rendõrséget, mert veszélyeztette többek testi épségét is, mivel ittas volt.
2012. máj. 8. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!

A feljelentésben ott szerepel a feljelentő neve, amit megtudhat az, akiről szó van...

Joga van betekinteni az őt érintő iratokba, ha bírósági ügy lesz belőle, akkor még tanúnak is be fognak idézni, ott is megtudja majd, ki jelentette fel...


Kérheted a rendőrségen, hogy maradjon titokban a személyed, ezt valószínűleg meg is ígérik neked, de ne csodálkozz, ha végül nem foglalkoznak a kéréseddel és a neved nyilvánosan fog szerepelni...

2012. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De telefonon szoltam a rendorsegnek es csak annyit hogy jojjenek ki, mert akar nagy baj is elofordulhat. Az elobb irott valasz igyis ervenyes? Vagyis a telefonszamot megtudhatja?
2012. máj. 8. 10:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg csak annyi volt, hogy jottek es mar szinte mentek is el, csak megneztek, hogy mi a helyzet. Nem lett eddig belole birosagi ugy, vagyis nem indult annak.
2012. máj. 8. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!