Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Falási roham jelentette...

Falási roham jelentette valakinél a szülés közeli időpontját?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem. Az utóbbi időben enni is alig tudtam, ma meg egész nap csak ennék. Főleg édeset, de szinte bármit...

2012. máj. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt elfolyt a magzatvizem megettem 2 zacsi chipset és mellé 2 l teát kb 20 p alatt... ahogy letettem az üres flakont h kimenjek wc-re elfolyt a vizem :D

nem tudom volt e összefüggés... de azért érdekes volt, h bébim kivárta a kis nasi adagját :D

2012. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Huh. Én benne lennék! :D
2012. máj. 4. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Az összefüggés bizonyított is, de nem a falási roham van a szülés közeledte miatt, hanem effektíve beindulhat a szülés egy egyszeri, nagy adag kajálástól. :)


Már én is gondoltam rá, 39 hetes vagyok, és már nagyon szeretném, de most már feladtam, majd jön, ha ki akar bújni a manó. :)))

2012. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én azt gondoltam, hogy talán szüléskor lemorzsolódik néhány kalória, és erre készülök öntudatlanul is.

Amúgy egy nagy kajálás nem igazán volt, hanem folyamatos eszegetés egész nap. De érdekes, hogy egy órája meg úgy érzem, nem kell több, és leálltam.

De meglátjuk. :o)

2012. máj. 4. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
A vércukrod, inzulinod rendben van? Egy ellenőrzés azért nem ártana!
2012. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de folyamatosan önellenőrzöm, mert diétázom.

Egyébként igazad lehet, tegnap reggel nagyon alacsonyat mértem, aztán enni kezdtem, hogy rendezzem. Viszont a többi 3 mért értékem már rendben volt. Inzulint nem szedek.

És még egyben sajnos...

2012. máj. 5. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno a zabálás indította be, a dokim szerint legalábbis. Elfolyt a magzatvizem. Nem ajánlom, mert jobb, ha fájásokkal indul. Másodiknál így volt és százszor könnyebb volt, pedig jóval nagyobb baba volt.. Szép szülést!
2012. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szülés előtti héten szó szerint zabáltam, szülés napján nem birtam enni, egész nap hasmenésem volt és hánytam.

a nagy kajálással szerintem a szervezetem készült fel a szülésre,gyüjtötte az energiát:)))

2012. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nálam úgy tűnik nem. :o)

Csak az az egy nap volt ilyen, tényleg lehet, hogy a vércukor ingadozás okozta csak.

Még 1ben.

2012. máj. 7. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy bevásárló központba kezdődtekmeg a fájások noha akkor és ottmég nem tudtam hogy az már az mert fáradt voltam gondoltam lassitani kéne..10 percenként jöttek de csak arra emlékszem hogy nagyon éhes voltam és mindentmeg akartam venni..a párom jol kiröhögött mert már egy csokitki is bontottam nem birtam várni:) aztán hazaértem és felfogtam h 2 órahosszája rendszeres fájásaim vannak..és már 5 percenként jönnek! na akkor elment az étvágyam ugy besz@rtam mi lesz most:)első baba!
2012. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!