Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha lányok fingnak?

Nagyon ciki, ha lányok fingnak?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi joguk van a lányoknak is, mint a fiuknak. És ha kikell engedni akkor miért kacagjuk le egymást?
2012. máj. 10. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ciki, ugyanúgy, mint a fiúknak. Az intelligenciához hozzá tartozik, hogy nem szellentek nyilvános helyen, ha nagyon kel, akkor kimegyek a mosdóba...
2012. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*kell
2012. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
minek ciki azt nem értem, mert azt minden ember csinálja és nem tehet arról, h jön maátol. Nem értem :O
2012. máj. 10. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kellemetlenséget okozol vele másnak (büdös). Kakálni is mindenkinek kell, mégsem egy emberekkel teli teremben végzed a dolgod.
2012. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ciki? Nos, tény, hogy az ember nem akar nyilvánosan fingani... De ha már megtörténik... és hallatszik is... az rohadt vicces XD


Egyébként meg inkább fingjanak a csajok, minthogy folyton azt prédikálják, hogy "ők nem szoktak"...

2012. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Aminek ki kell jönni, jöjjön is ki.


Nem tudom, mi ciki lehet ebben. De ha lehet, kulturáltan! Irány a mosdó, vagy irány kifelé, ha lehet. Legalább meg kelleme próbálni "elfedni" valahogy. Szóval nyom nélkül, de akkor az első két opció, szóval pl. a mosdó elsősorban.


És persze, a fiúkra teljes mértékben ugyanez vonatkozik!


Szóval, nem ciki és ugyanannyi joga van mindkettő nemnek!

2012. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké ha pld fingaani kell és kimegyek a mosdóba és oltt mé vannak valakik és akkor mé hallatszik is akkor kinevetnek midenhol csak emberek vannak és neme lehe nyugodtan eyedül.
2012. máj. 11. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor jön a surranós módszer, szép lassan, és lehetőleg halkan engedd ki :)
2012. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kriszti8 ***** válasza:
sztem egyáltalán nem ciki:SS és ha fingassz az neked jó mert szellőzik a gyomrod.de azért ne a mikrofonnál ereszd ki hanem egy szép helyen ahol max 6 vannak.egyébként mért lenne undorító???az evés nem undorító??ez egy nyugalmat biztosít:/és büdös??,ha bemész egy mosdóba és kakikálsz egy rohadt nagyot aztán kijössz és bemennek a mosdóba ketten akkor az nem kellemetlen h miattad fogják az orrukat???a fingás természetes ne szégyel:)sokkal jobb mint a kakilásxd
2012. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!