Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt előbb, isten vagy ember?

Mi volt előbb, isten vagy ember?

Figyelt kérdés
Isten teremtette-e az embert vagy épp fordítva. az ember teremtette és alkotta meg istent? (az isteneket)

2012. máj. 11. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát ehhez nem kell sokat gondolkodni sztem. a bizonyitékok alapján ember az isteneket.
2012. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Hát ehhez nem kell sokat gondolkodni szerintem. A bizonyítékok alapján Isten az embereket.

2012. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Hanem az állatok.
2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Egyik sem. (se ember se állat) Előbb lett az anyag.

2012. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4-es:

Azaz az isteni ondó :P .D

2012. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még a nem létező dolgok is tudják mivel üssék az idejüket, ha unatkoznak :)
2012. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Hát elég egy érdekes fantáziád van. Jómagam nem fogalmaznék így.

2012. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na jó beteges volt tudom. De az anyagnak is lennie kellett valamiből, szóval te sem kapizsgálod olyan jól a témát, ahogy én sem. Bár ha logikusan belegondolsz a gondolat az aminek léteznie kellett először, tulajdonképp mi is ezek vagyunk, de mennybéli öregem sem fogja megmagyarázni soha az embernek hogy voltaképp mi is az hogy gondolat...
2012. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amúgy mi az a VIDIRIPI? :D
2012. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Cselekedetek 17:24 Az Isten, aki teremtette a világot és mindazt, ami abban van, a mennynek és a földnek Ura, nem lakik kézzel csinált templomokban. 25 Emberi kéz szolgálatára sem szorul, mintha valami nélkül szűkölködnék, mivel ő ad mindennek életet, leheletet és mindent. 26 És az egész emberi nemzetséget egy vérből teremtette, hogy lakjanak az egész föld színen; meghatározta előre rendelt idejüket és lakozásuk határait, 27 azért, hogy keressék az Istent, ha talán kitapinthatnák őt és megtalálhatnák. Bizony nincs ő messze egyikünktől sem, 28 mert őbenne élünk, mozgunk és vagyunk. A ti költőitek közül is ezt mondták némelyek: „Az ő nemzetsége vagyunk."


Az a nick-em.

2012. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!