Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Isten elhagyott /nem szeret...

Isten elhagyott /nem szeret engem?

Figyelt kérdés
Egyik csapás a másik után ér! A gyerekorrom többnyire a négy fal köz volt, a többi gyerek gúnyol/bánt már 6 éven keresztül, a családom nagyrésze rafináltan bánik velem, mert a bátyám el akar bizonytalanítani minden téren, a nagymamám csak akkor kedves velem, ha úgy ugrálok ahogy ő fütyül (ő nevel), a többi meg alig szól hozzám valamit. sokszor ki is használtak már, mára 12 éves vagyok, de senki sem szeret, és sokszor hajlamos vagyok ezért ételbe folytani a bánataimat, csak este tudom kisírni magamat, ráadásul az egészségi állapotom is folyamatosan romlik. Sokszor imátkozok istenhez hogy segítsen rajtam, de csak egyre rosszabb lesz a helyzetem napról-napra. Már azt hiszem félőrült vagyok...Mit csináljak most?!

2012. máj. 11. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Van egy rossz hírem kislány. Isten nem létezik. Szedd össze magad!
2012. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
23%
Az Úr szeret téged!
2012. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minél több akadályt gördít eléd a sors annál boldogabb leszel ha legyőzöd azokat. Szerintem vagyunk egy páran akik tudnának sokkal cifrább dolgokat mesélni, hogy min mentünk keresztül és mégis boldogok tudtunk lenni utána. Persze mindig jönnek újabb és újabb problémák. Azt most tegyük félre, hogy ezek Isten megpróbáltatásai vagy szimpla véletlenek, esetleg az élet természetes velejárói, mert nem az a lényeg, hogy miért történik a sok rossz, hanem, hogy azt az esetenként kevés boldog pillanatot, örömet meg tudjuk élni és ne mindig csak siránkozzunk.

Fel a fejjel, előtted van még az élet és felnőtt korodban sokkal több esélyed és lehetőséged lesz változtatni rajta.

2012. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy soha semmi gond, baj ne legyen. Valami mindig van, ami miatt főhet az ember feje. 12 éves vagy, ebben a korban sokszor túldramatizáljátok az életet. A hormonális változások pszichés változásokat is hoznak magukkal, ezért egy tinédzser hajlamosabb az önsajnálatra, a depresszióra, arra, hogy borusabbnak lássa a dolgokat, mint amilyenek.

A gondjaidat csak te tudod megoldani, helyetted más nem teheti meg. Tessék felállni a gép mellől, elmenni futni egyet, bringázni, kutyát sétáltalni, nem pedig otthon sopánkodni, hogy milyen rossz az élet.

Van egy régi, és nagyon igaz közmondás: Segíts magadon, Isten is megsegít.

Nincs veled semmi baj, csak ez most egy nehezebb időszaka az életednek. Tessék magad összeszedni, és találd ki, hogy miképpen tudnál kimászni a gödörből. A négy fal közül ki kell mozdulnod, mert otthon nem fogsz tudni barátokat szerezni, és csak egyre jobban bezárulsz. Imádkozhatsz amennyit akarsz, de végül mégiscsak tenned kell valamit, hogy az életed megváltozzon. Csak rajtad áll, meddig akarsz még siránkozni, ahelyett, hogy tevőlegesen cselekednél, hogy jobb legyen az életed.

Elég volt a sopánkodásból, a zabálásból, a mások hibáztatásából. Állj a sarkadra!!!!!!

Fel a fejjel, meg fogod tudni oldani!!!!!!! Bízzál magadban.

A gúnyolódókkal meg ne törődj. Kérdezz meg bárkit. Szinte nincs is olyan ember a Földön, akit még soha ne figuráztak volna ki, akit még nem sértegettek volna. Nehogy már emiatt begubózzál!!!!

2012. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy elhagyott/nem szeret. mikor senki sem mondta hogy ezek közül bármelyiknek bármiféle alapja lenne ...
2012. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iskolátokban van normális pszichológus?

ha igen, keresd meg, hátha segít.


Hogy bánt a többi gyerek? A bátyád hogy akar elbizonytalanítani? Mi baja az egészségednek?

2013. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!