Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem? Tavaly ősszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Tavaly ősszel elhagyott a barátom. Azóta megbánta, és keres, azt mondja, hogy szeret, kezdjük előlről, és ő ki akar menni külföldre, menjek vele.

Figyelt kérdés
Én úgy döntöttem, hogy nem megyek, mert ott van bennem a tüske és a fájdalom, hogy akkor elhagyott, és nem voltam elég jó. Ti hogy döntöttetek volna?
2011. márc. 15. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én visszafogadtam volna, de nem azért nem mentem volna ki külföldre, mert ott a tüske, hanem mert nem lenne rá pénzem XD

A szerelem az ilyen. Én tüskével együtt szeretem. Úgy jó ha elolvadok tőle, meg úgy is ha szarul érzem magam miatta. Vele jár. Én nemrég kezdtem újra egy anno 2 éves kapcsolatot és mintha kiteljesedtünk volna... Még nem tudom mi lesz de eddig semmi megbánás nincs bennem. Hagyom hogy a tüskét ő szedje ki onnan, hiszen ő is tette bele. :)

Gondolkozz el azon, mennyire fontos neked. :)


A választásod nem feltétlenül rossz egyébként. Egy nő legyen büszke, legyen tartása, de ne annyira hogy magára maradjon. :(

2011. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:
Szerinte nagyon is jól döntöttél. Ha megint összejönnél vele akkor nem fog komolyan venni, és újra ugyanúgy el fog hagyni. Ne hagyd magad, legyen benned önbecsülés és büszkeség.
2011. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy elmenj vele... csak a saját érdekeit nézi! Jó volna neki, h külföldre menj vele - a biztonság kedvéért! De remélem, van eszed és nemhogy külföldre, de még vidékre sem mennék vele... Van még sok más, aki jön az életedbe! :) Türelem és megfontoltság! L/21.
2012. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!