Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törődjek bele abba,...

Hogyan törődjek bele abba, hogy már nem szeret, nem hiányzom neki és elhagyott?

Figyelt kérdés
A beletörődés egyenlő a lemondással, és a remény feladásával? Reménykedni azért reménykedek, hogy hátha kis idő elteltével mégis csak hiányzom neki..
2012. ápr. 12. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Idő. Ha a remény éltet, az könnyebbít a helyzeteden most, de megnehezíti a továbblépést. Gondolj a rossz tulajdonságaira is, ne istenítsd, mert ilyenkor azt szokták... Megunt, dobott. Annyit jelent neki a társ, mint egy papírzsepi. Nyugi, lesz majd aki ennél többre értékel, most mellényúltál.Túl kell élni.
2012. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átéltem/épp átélem ugyanezt. Veled mikor történt mindez? Borzasztó érzés, tudom, de hinni kell benne, hogy jön majd azaz ember aki nem dob el minket. Mennyi idős vagy? Tanulj új dolgokat és keress új hobbit, nekem segít valamelyest:) Kitartást!
2012. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A beletörődés ebben az esetben azt jelenti, hogy elfogadod, hogy nyilvánvalóan nem ő volt számodra az igazi és a reménykedést pedig arra ülteted át, hogy meg fogod találni azt, akit újra legalább ennyire szerethetsz és viszontszeret.
2012. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!