Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az van,hogy van egy haverom aki mindig nyivákol nekem,ha valami van.Aztán van több haverom,akik nem annyira haverok mint az első.Hogyha az egyik haverommal leszek jobb haver,akkor a másikok bénának fognak tartani,de ha a többiek lesznek jobb haverok,akkor az első fogja mondani,hogy miért vagy velük,meg minden.
2012. máj. 11. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
MICSODA???
2012. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát van egy barátod, aki a legjobb barátod, de szégyelled, mert mások bénának tartják, de a barátságotokat nem zárnád le, de ha látványosan a legjobb barátod lenne, akkor bénának tartanának, de ha a többi barátoddal vagy többet, akikkel nem vagy olyan jóban, akkor az nem tetszik a legjobb barátodnak, és ez téged zavar, de nem akarsz vele lenni, mert akkor bénának tartanak, és... mivan?!
2012. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...és ennyi.Akkor most mit tegyek melyik haverokkal lógjak?
2012. máj. 11. 20:54
 4/4 anonim válasza:
Én nem erre a kérdésre akarok válaszolni, hanem azt megkérdezni, hogy hogyan tudok saját kérdést írni, mert még csak most regisztráltam ide.
2012. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!