Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt normális 20-asok...

Vannak itt normális 20-asok 30-asok, akikkel lehet beszélgetni bármiről? Vagy csak csupa "értelmes", ahogy a válaszokat látom.

Figyelt kérdés
...mert akkor nem nézelődök tovább. 39/N. Így szoktátok?

2012. máj. 11. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok.De biztos van.De inkább ilyen gyökereket találsz mint én.De velem is lehet beszélgetni csak túl sok értelmes választ ne várj.
2012. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Én is egy ilyen gyökér vagyok. 50n
2012. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces, nem értem mi bajod.
2012. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül egy-másfél éve nem néztem gyakorit és valóban nagyot esett a színvonal. Nem azt mondom, hogy akkor nem voltak gyökerek, de inkább csak az ostoba kérdésekre írtak/írtunk ostoba válaszokat. Manapság meg sok kis csíra attól hiszi magát keménynek, hogy a monitor mögül be mer szólni másoknak.
2012. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendes Robi! Igen, sokszor vicces, az feldob, de néha kiakadok. Mint most is éppen. Elnézést a kirohanásért... :)
2012. máj. 11. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen színvonal?!xd mondjuk én is csak 20 vagyok de jobban szeretek értelmes dolgokról beszélgetni a "bszóspiálós" dolgokról...nem feltétlen korhoz kötött a dolog
2012. máj. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6. valóban nem korhoz kötött, értelemhez inkább, jól látod. Örülök, hogy 20 évesen így látod. :)
2012. máj. 14. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!