Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most tényleg jön ekkora vihar...

Most tényleg jön ekkora vihar lesz?

Figyelt kérdés
Mindenki erről beszél,hogy évtized vihara lesz meg stb. Meg 100km/órás szél lesz,meg stb. Meg fel vannak készülve a szülészeten,hogy rengetegen lesznek,mert a front megindítja a szülést.Igaz ez?Tényleg ilyen nagy vihar lesz,vagy túlreagálják?

2012. máj. 12. 14:30
 1/10 anonim válasza:
bocsi az off miatt, de erre én is kíváncsi vagyok... szerintem annyira felfújják.. de nem vagyok meteorológus, szóval várom az estét :D
2012. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én momentán imádom a viharokat,szóval én is várom az estét:) Nagyon durván felfújják,bár azért remélem tényleg nagy vihar lesz:) Hol laksz?Melyik megye?:)
2012. máj. 12. 15:02
 3/10 anonim válasza:

Veszprém megye nyugati felén... itt most ment el a nap :D


Most hallottam a rádióba azt a születéses dolgot.. szerintem ez már sok(k) :D


Egyébként én is szeretem a viharokat (persze csak szobaablakból:D)

2012. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Baranya megyében még tarhonyapirító nagy hőség van,és hét ágra süt a nap,az égen egy felhő se :D
2012. máj. 12. 15:11
 5/10 anonim válasza:

Tarhonyapirító... :D


Itt még a szél támadt fel, semmi több... itt azért tarhonyát nem lehet pirítani, esetleg előmelegíteni :'D

2012. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

PEST MEGYE

3ra igérték azt a nagy vihart,közben meg 150ágra süt a nap és több mint 20C++++++ fok van :)

2012. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Állítólag nem lesz semmi.Mert visszavonták a riasztást...
2012. máj. 12. 19:13
 8/10 anonim válasza:
HATALMAS VIHAR VAN GYEREKEK! 17:00kor 20fok felett volt,felhő sehol,most fél 9kor is izzadok még,esett 3 csepp eső és 2 felhő felettünk van. ez volna a hatalmas vihar ?!
2012. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk azért volt egy kicsi.Most is szakad az eső.Éjszaka is csak esett,de vihar nem volt...
2012. máj. 13. 08:55
 10/10 anonim válasza:

Nálunk is esett, de cseresznyenagyságú jég helyett, legfeljebb cseresznye potyog.. :) (veszprém megye:D)


kíváncsi vagyok hány nő szült.. xd

2012. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!