Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ehhez hasonló idézetek? Nekem...

Ehhez hasonló idézetek? Nekem felfoghatatlan, hogy egyik nap még itt vagy, még beszélsz, jársz, simogatsz, másnap pedig az űr csak, ami marad. Többi lent

Figyelt kérdés
Nekem felfoghatatlan, hogy egyik nap még itt vagy, még beszélsz, jársz, simogatsz, másnap pedig az űr csak, ami marad. Nekem felfoghatatlan. Hogy születettél, itt voltál, s távoztál, csak az emléked él, mit magad után hagytál. De emléked él és élni fog, míg az én szívem e földön még dobog. Őrzöm a képed, a mosolyod, a hangod, s minden gesztusod. Őrzöm a mozdulataidat, mely bennem él mind a mai napig. Őrzöm a felém közvetített gondolataidat, a nekem elsuttogott szavaidat.

2012. máj. 12. 21:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!