Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » +306999810422, +306977435098...

+306999810422, +306977435098 és hasonló számokról hívogatnak éjjel is, milyen szám lehet ez?

Figyelt kérdés
Angolul olyan sms-eket küldenek, " hogy drága nővérem, kórházban vagyok, hívj vissza", stb. Mi ez? Mit tehetnék? Nem tudom letiltani, mert mindig más +3069-es számról hívnak. Nem tudom, hogy akadályozhatnám meg ezt a zaklatást.
2012. máj. 10. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Megadtad a számodat valami netes oldalon, mi? Ez egy olyan szám, hogy ha visszahívod, levonja kb. két havi fizetésedet. Mivel külföldről csinálják, szerintem rendőrségre nem érdemes menni vele, ők még a belföldi ügyeket se akarják/tudják megoldani. Ne reagálj egyik üzenetre se, ha látják, hogy nem tudnak belőled pénzt kicsalni, akkor előbb-utóbb abbahagyják és keresnek más áldozatot.
2012. máj. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éjszakára meg kapcsold ki a telefonod és akkor nem fognak felébreszteni.
2012. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, gondoltam én is, hogy valami ilyen gázos dolog, nem reagáltam. De ha kártyás vagyok, nem előfizetéses, akkor hogy szed le pénzt tőlem? Meg egyáltalán, hogy csinálják?
2012. máj. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!