Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex-et használok akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex-et használok akkor másnap mehetek nődokihoz nem lesz belőle baj pl. nem változik meg miatta a folyásom vagy hasonló vagy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Légyszíves válaszoljatok holnap mennék dokihoz ha lehet így ha nem akkor hétfőn...de holnap jobb lenne..köszi és bocsi a sürgetésért.Csak már 3 kérdésemre nem írt senki és ez most nagyon komolyan érint.Nem akarok feleslegesen elmenni..
2008. nov. 5. 18:00
 2/11 anonim ***** válasza:
hát, én még nem használtam sosem pharmatex készítményt, ezért nem tudom megmondani, hogy változik e miatta a folyásod. Dokihoz mehetsz, hamar kiürül a szervezetetből a kapszula/tabletta/kúp/krém, de mondd emg neki, hogy ezt használod fogamzásgátlás céljából.
2008. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi:=)
2008. nov. 5. 18:11
 4/11 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam mivel nödokihoz menés előtt füdeni se szabad ...mert akkor lemosod s folyás izét.
2008. nov. 5. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
dehogynem hogy kell fürdeni ha van valami bajod akkor is látja majd !! egyet tudsz tenni jól kimosod magadból a pharmatexet!! de fürödj meg nődoki előtt mindenféleképpen
2008. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én úgy tudom, hogy a nőgyógyászati vizsgálatok előtt 24órával már nem szabad szexelni, mert az ondó vagy a helyi hatású fogamzásgátlók befolyásolják az elvégzendő vizsgálatok pl. rákszűrés eredményét.

Amúgy nem szabad fürdeni vizsgálta előtt 3órával, mert neki a hüvelyt természetes állapotában kell látni, mert csak így tudja megállapítani, hogy pl. a folyás kóros-e stb.

Remélem segítettem!

2008. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát igy jártam... akkor megyek hétfőn amugy nem rákszűrésre megyek csak sima vizsgálatra mivel szokott görcsölni néha a méhem...azt hiszem legalábbis h a méhem szokott és elég kellemetlen.:(
2008. nov. 5. 19:22
 8/11 A kérdező kommentje:
bár lehet hogy mégis meglátogatom semmi baj nem lehet abból ha feleslegesen megyek majd maximum visszahív holnapután...vagy nem tudom
2008. nov. 5. 19:24
 9/11 A kérdező kommentje:
és ha nem mondom el neki észreveheti?
2008. nov. 5. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:

érdekes én eddig mindig megfürödtem vizsgálat előtt és érdekes mindig kiderült hogy van valami bajom úgyhogy hülyeség hogy nem szabad megfürdeni !!

amúgy meg szerintem ma este simán kitudod mosni magadból hogy holnap már ne lehessen észre venni

2008. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!