Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a dalszöve...

Mit gondoltok erről a dalszövegről?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok vagy lány szerintetek?

Mennyi idősnek tippeltek?


Figyelj rám testvér, hátha érzed fájdalmam, lehet nem valós, de ezt sem fakad máshonnan. Olyan k*rva szar, hogy ribancnak áll az élet, remélem rájössz, milyen a penge éle. Bár ez nem fenyítés, nem is holmi harag, lehet neked a szöveg, nem is kicsi falat. De figyelj rám haver, az élet nem áll meg, majd meglátog akkor, ha f*szod már nem áll fel. Lehet neked jó, mert addig élvezheted, de nem fogod érezni, milyen mikor szeret. Én kívánok neked, nagyon nagyon szépet, , írd csak tovább saját kis mesédet.

Ref! Hidd el tesó, a szeretet az nem a k*rás, hanem az Őszínte egymás után futás. Hidd el nekem, majd ráfogsz egyszer jönni, de nehogy az legyen, hogy mindenki elfog lökni.

Olyan nehezen jönnek ki a szavak, mert egyszerre árad, a förtelmetes panasz. Mert ha nem is mutatom, azért a szívem is fáj, másnak ismertelek, Őszíntén te érted kár. Ha mindenkinek engedsz, csökken az értéked, mert nem lesz önuralmad, s elveszik a mértéked. De Te döntesz az életedről, te éled azt, de csak azért szólok, nehogy el b*szd.

Ref! Hidd el tesó, a szeretet az nem a kúrás, hanem az Őszínte egymás után futás. Hidd el nekem, majd ráfogsz egyszer jönni, de nehogy az legyen, hogy mindenki elfog lökni.


2012. máj. 12. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kemény de igaz, fiú lehetsz olyan 16-tól 22-ig
2012. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igen kemény, magamból kiindulva számomra is mindenképp igaz:)
2012. máj. 12. 21:42
 3/12 anonim válasza:
sztem fiú vagy, kb 17-19éves.
2012. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos van pár szomorú tapasztalatod, további jobb életet! :)
2012. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:) Várom még továbbra is a gondolatokat:) Úgy kíváncsi vagyok, ki mennyinek saccolna:)
2012. máj. 12. 21:44
 6/12 A kérdező kommentje:

'Biztos van pár szomorú tapasztalatod, további jobb életet! :)'


Köszönöm:)

2012. máj. 12. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a magyar rap már kezd idegesítővé válni azzal, hogy örökké panaszkodik, sír, káromkodik. Ha érdekel milyen az, amikor nem ezt teszi, hallgass meg pár oxid meg anonim mc számot.
2012. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem is van olyan ami nem sírásról, nem panaszkodásról, hanem az őszínte, igazi szeretetről szól:)

Csak az ember, fájdalmában jobban tud írni:)

2012. máj. 12. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Jól van, csak folytasd, írj sokat és csiszolódj. Ügyes vagy.

Fiú vagy e vagy lány, sosem tudni. :)

2012. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
tipikus ócska mai gagyi rap, vv béci és majka szintjén. 16 éves fiú.
2012. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!