Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a dalszöve...

Mit gondoltok erről a dalszövegről?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok vagy lány szerintetek?

Mennyi idősnek tippeltek?


Figyelj rám testvér, hátha érzed fájdalmam, lehet nem valós, de ezt sem fakad máshonnan. Olyan k*rva szar, hogy ribancnak áll az élet, remélem rájössz, milyen a penge éle. Bár ez nem fenyítés, nem is holmi harag, lehet neked a szöveg, nem is kicsi falat. De figyelj rám haver, az élet nem áll meg, majd meglátog akkor, ha f*szod már nem áll fel. Lehet neked jó, mert addig élvezheted, de nem fogod érezni, milyen mikor szeret. Én kívánok neked, nagyon nagyon szépet, , írd csak tovább saját kis mesédet.

Ref! Hidd el tesó, a szeretet az nem a k*rás, hanem az Őszínte egymás után futás. Hidd el nekem, majd ráfogsz egyszer jönni, de nehogy az legyen, hogy mindenki elfog lökni.

Olyan nehezen jönnek ki a szavak, mert egyszerre árad, a förtelmetes panasz. Mert ha nem is mutatom, azért a szívem is fáj, másnak ismertelek, Őszíntén te érted kár. Ha mindenkinek engedsz, csökken az értéked, mert nem lesz önuralmad, s elveszik a mértéked. De Te döntesz az életedről, te éled azt, de csak azért szólok, nehogy el b*szd.

Ref! Hidd el tesó, a szeretet az nem a kúrás, hanem az Őszínte egymás után futás. Hidd el nekem, majd ráfogsz egyszer jönni, de nehogy az legyen, hogy mindenki elfog lökni.


2012. máj. 12. 21:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

'Jól van, csak folytasd, írj sokat és csiszolódj. Ügyes vagy. '


Köszönöm szépen, írok, szinte mindennap egyet:)


Utolsó: Azt mondtad, Majkához hasonló gagyi Rap,akkor valamit tudhatok, mert Majka-belehalok számát, nagyon-nagyon sokan dúdolják, és Majka ért az íráshoz:)

Akkor most ezt dicséretnek vettem, mivel számomra Majka jó:)

2012. máj. 12. 22:54
 12/12 Fingkirály ***** válasza:
Mi az, hogy "förtelmetes"?
2016. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!