Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetésre számithatok?

Milyen büntetésre számithatok?

Figyelt kérdés
Nemrég volt ellenem egy birosági eljárás könnyü testi sértés miatti garázdaság amiböl 1év3honap probaidöt és pénzbüntetést kaptam.Holnap meg megint kell mennem biroságra egy régebbi ügyböl kifolyolag ez sulyos testi sértés és garázdaság ezis szoval milyen büntetésre számithatok most??17f
2012. máj. 15. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Felfüggesztettel a hátad mögött nagy esélye van annak, hogy most egy kicsit kivonnak a forgalomból.
2012. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de amiböl most lesz tárgyalásom ezt 2éve követtem el tehát régebben mint amiböl felfüggesztettet kaptam.
2012. máj. 15. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elévülési időn belül történt, akkor tökmindegy, hogy melyik volt előbb.

(Egyébként nem tudom, garázdaságra kiterjed-e a "három csapás" törvény, de talán érdemes lenne kicsit meghúznod magad az elkövetkező 60 évben...)

2012. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!