Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ugy utálom már a fű vágást nő...

Ugy utálom már a fű vágást nő vagyok én nyirom 3200nm es kertünket . Más igy ennyire utálja?

Figyelt kérdés
anyukáméknál is én vágom ott is van ugy 3.000nm es telek kb. nálunk 3200nm es kb hetente kell vágnom mert sok benne a paraj ami gyorsan meg nől és undorítóan néz ki!!!!most akarom GYOM SToP-PAL lefújni. a férjem dolgozik én nem igy én csinálom a kinti munkát is, de előtte villanyossal nyírtam,ami 6 orába telt lenyirni a kertet, így benzinest vettünk ezzel 2 ora alatt megvan.
2009. júl. 30. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:
én nem igy:) ezt nem kelett volna bele irni:)
2009. júl. 30. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé monoton munka. Megoldások: (de csak félig komolyan) kecskék? Az ő gondozásuk változatosabb és elmarad a fűnyírás. Más növények telepítése, bokrok?

Speckós angolgyep, ami alig nő,széltében bunda szerűen vastagszik, viszont száraz időszakban öntözni kell, mert kipusztul teljesen.

2009. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak 600m2,én sem szeretem.
2009. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem én nem utálom, szeretek az udvarral/kerttel foglalkozni. Ami miatt morgok az az, hogy vakondok túrnak, és így nem lehet csak úgy végigtolni a fűnyírót... Egyébként semmi bajom nem lenne, pedig nagy területen vágom én is, és nő vagyok.

Vannak sarkak, fák, ahova és ami alá nem szeretek bemenni a fűnyíróval. Ott elkezdtem kézzel kiirtani a gyomot...

2012. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!