Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztályban eltűnt egy...

Az osztályban eltűnt egy srácnak a pénztárcájából 35ezer forint. Az apukája rendőr, és ujjlenyomatot akar venni mindenkitől. A gáz csak annyi, hogy nemrég megkért fogjam meg a pénztárcáját. Mitévő legyek? Mivan ha csak az én ujjlenyomatom lesz rajta?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátod megkért hogy fogd meg a pénztárcáját akkor valószínűleg tud róla. De egyébként nem hiszem h megtehetné az apja hogy ujjlenyomatot vegyen mindenkitől csak úgy.
2012. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%

Menj be a rendőrségre,és kérdezd meg a rendőr főnökét, hogy mit tegyél.

DE előszőr a szüleiddel beszélj!!!

2012. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemtudom. kicsit azért félek. természetesen nem én vettem el a pénzét. emlékszik rá, de őis azt mondta, hogyha csak az enyém lesz rajta, nemtud mit csinálni..:/
2012. máj. 16. 15:24
 4/10 anonim válasza:

Ne habozz! Szüleid, rendörség!

Nem lesz bajod!

Erről tudnak az iskolában?

2012. máj. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2012. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemvoltak még bent, hogy ujjlenyomatot vegyenek. de most megromlott az osztályban a kapcsolat mindenkivel, mert mindenki gyanusít mindenkit...:/
2012. máj. 27. 14:31
 7/10 anonim válasza:

Mivel elhiszed ezt az "ujjlenyomatot vesznek" sztorit, ezért még kicsik vagytok, általános iskola, maximum 6. osztálya.

Nos, egy kérdés nem hagy nyugodni. Mi a csudát keres egy 12-13 éves gyereknél 35 ezer ft az iskolában? Megérdemli.

Te meg nyugodj meg, senki nem fog tőletek ujjlenyomatot venni mert nem tehetik meg, jogellenes lenne. Komoly bűnözőktől vehetnek megalapozott gyanú mellett, általános iskolás gyerekektől semmiképp se, főleg egy ilyen piti eset miatt nem. A rendőrségnek többe kerülne az egész hercehurca mint 35 ezer ft.

2012. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
8.-osok vagyunk, már elballagtunk. nemtudom miért volt nála ennyi pénz. nemrég bejött az apja, és papolt, hogy nemszép lopni stb..
2012. jún. 17. 17:42
 9/10 intrepid ***** válasza:
Add vissza a lóvét!
2012. júl. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mint előbb már írtam, nem én vettem el, tehát nincs mit visszaadnom.:)
2012. júl. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!