Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel szeretném venni a kapcsola...

Fel szeretném venni a kapcsolatot egy Magyar mesterlövésszel, vagy egy a Magyar honvédségben szolgáló tankásszal. Van itt valaki aki 'tudna segíteni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért, mit szeretnél tőle? Mert nekem van ismerősöm és ő pl. nem igazán szeret beszélni a háborús "élményeiről".
2012. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, hanem megszeretném tudni,hogy tudnám én is azt a munkát végezni. gyermek korom óta, az a vágyam,hogy mesterlövész lehessek, nagyon érdekel a szakma és meg szeretném tudni,hogy más,hogyan jutott oda ahol most van, mire lesz szükségem és,hogy mit kell elérnem.
2012. máj. 17. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nem jó az.
2012. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De engem nagyon érdekel, és még nem tudtam senkivel se felvenni a kapcsolatot. Érdekel ez a szakma, céltudatos vagyok, és ha törik ha szakad meg fogom oldani.
2012. máj. 17. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól van :D


Csak meg ne bándd.

2012. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és valamiféle képpen az ismerősöddel felvehetném a kapcsolatot ha van erre lehetőség?
2012. máj. 17. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nemigazán, remélem megérted, hogy telefonszámot azért nem adok ki akárkinek. Facebookon meg hasonlókon tudtom szerint nincs fenn.
2012. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem is telefonszámot kértem volna, hanem mondjuk egy email címet, de akkor mind egy
2012. máj. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!