Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én egy három gyermekes anya...

én egy három gyermekes anya vagyok, élettársam elhayott én nevelem a gyerekeket, szeretnénk elköltözni. Családi házat keresek nem e tudnak olyant aki részletre segitene és eladna egy házat mely számára feleslegesen üresen áll?

Figyelt kérdés
sajna a szocpolt nem tom kihasználni, jövedelmem 70000 ft, anyasági segélyen vagyok, kérem, ha tudnak ilyet minél elöbb irjanak, vagy ha anyaságira tudnak hitelt?
2012. máj. 17. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi jövedelemre hogyan gondoltad a részletfizetést?

Ha jól tudom, némely falukban befogadnak nagycsaládosokat. Kedvező feltételekkel adnak lakhatást is.

2012. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MelodieFleur válasza:

Hasonló cipőben járunk, anyukám egyedül nevel hármunkat, ugyanennyi fizetésből. Nem tudunk elköltözni, pedig nagyon pici lakásban lakunk, az albérletet is nehezen fizetjük, az a szerencsénk, hogy most egyetemre kerültem, elköltöztem, és a diákhitelből néha ki tudom segíteni.

A mi megoldásunk: nem költözünk, viszont anya otthon is dolgozik, sőt mellékállást vállal - így tudunk csak kijönni.

2012. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!