Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A testvérem nem tud aludni...

A testvérem nem tud aludni rendesen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Illetve tud csak éjszaka olyan félóránként óránként elkezd kiabálni kalimpálni jah meg felül. Az nem baj mert megsimogatom aztán alszik tovább csak ezzel 1 a baj mégpedig az hogy én se tudom kipihenni magam másnapra, pedig suli van :/ Én nem értem miért van ez pedig már 6 éves nem 3-4 azok szoktak ilyeneket. Anyáéknál meg nem tud aludni mert nem férne el mert + ott is van egy baba. Mit csináljak? Ez megy már vagy 3 napja minden éjszaka :(((

2012. ápr. 18. 06:20
 1/2 A kérdező kommentje:
sőt most reggel írom a kérdést olyan 6:15-kor olyan fáradt vok h elaludtam a gépem asztalán :D most ébredtem fel :)) lehajtottam a fejem aztán aludtam
2012. ápr. 18. 06:24
 2/2 anonim ***** válasza:
amikor én voltam tesommal együtt az ipari füldugó használt.ilyen narancssárgás. de nem irigyellek azbiztos:/
2012. ápr. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!