Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha közterületre akarok kiragas...

Ha közterületre akarok kiragasztani hirdetést (buszmegállóba, hirdetőtáblára stb. ) be kell jelenteni, vagy kell valamilyen engedély hozzá?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat kérek!

Köszönöm.



2012. máj. 18. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ragaszthatsz közterületre engedéllyel sem. Kivéve a bérelt reklámfelületeket. Hirdetőtáblára (ami állhat közterületen is, az ott megjelöltek szerint kiragaszthatsz. Ez rendszerint önkormányzati táblák szoktak lenni, ahol pár soros kis cédulácskákat szoktak kitenni. Vagy ingatlan adás-vétel, albérlet stb. Más céduláját levenni, eltakarni, oda nem illő dolgot ott sem szabad.
2012. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
mi kis faluba vagyunk és mindenki azt ragaszt ki amit akar....hirdetést stb..keresem a kutyám ...eladó kanapék.....a buszmegállóba rakják...szerintem ha kiraksz valamit nem lesz belőle baj
2012. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2009-ben szabálysértésért feljelentettek az önkormány-zatnál,mert a volt polgármesterünk viselt dolgait leírtam, és kiragasztottam a villanyoszlopokra.

Ha lett volna engedélyem az elektromosoktól a plakátolásra,már mehettem volna, minden meghallgatás nélkül, közölte a jegyző.Mivel az oszlop az elektromosoké,

az ő tulajdonuk.Én sem városban lakom, de azt, hogy ezt hol teheted meg,az önkormányzat hatásköre.Kérdezd meg őket, csak úgy ne tegyél ki semmit. Szia.

2012. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát én faldekorálást vállalnék, és ezt szeretném kiragasztani csak.

2012. máj. 18. 11:15
 5/5 anonim válasza:

Én csak a ragasztás tényéről és helyéről beszéltem.

CSAK ezért vontak felelősségre.A példámat arra szántam, hogy-hogyan kerültem a jegyző elé.

2012. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!