Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövője a...

Szerintetek van jövője a kapcsolatnak egy gyűlölködő anya mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok.14/L vagyok. A barátom 17. Az anyja nem kedvel finoman és tiltja tőlem stb. de szeretem és ő is szeret. és ennek ellenére együtt vagyunk, de többször szünetet kell tartani az anyja miatt...:/ Tipp a megszelidítésre ? Vagy egyéb jó tanács ? Normális válaszokat kérek...

2012. máj. 18. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Hasonló helyzet... fiatalok vagytok még ... Én is az vtam nem szeretett 17 évesen a párom anyukája... vége is lett ... Lesz még neked is sok más :).. Elsősorban pont ezért ilyen nagy ez a szerelem mert tiltanak ... Max úgy tudnád megszelíditeni ha sütnél sütit, megkérdeznéd hogy van, de jobb lenne ha tudnánk hogy miért nem szeret Téged :D
2012. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát először is azért utál, mert egyszer szakítottunk és bunkó volt. és a drágalátos fiacskáját leparasztoztam. elvileg ez az elsőszámú indok. meg félti tőlem, h nem leszek hűséges ésatöbbi. de olyan szinten h köszönni se hajlandó...:S
2012. máj. 18. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!