Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Normális kérdéseket teszek fel és nem válaszolnak rá semmit, vagy aki válaszol az is valami hülyeséget ír aminek se füle se farka, döntsem el hogy jó e vagy nem, meg se indokolja.

2012. máj. 21. 13:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ki bunkóz le mindenkit ember???? KI? Te dobálózol a szavakkal. Külön szótárt kéne írnom, sőt mi több egy nyelvkönyvet hogy megértsd mit írtam fentebb pár sorral, hogy kiket értek bunkó alatt.
2012. máj. 21. 18:37
 12/20 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


[...] Csak sajnos annyi bunkó ember van itt, akármilyen kérdést teszek fel vagy rá se bagóznak, vagy marhaságokat írnak.


# 4/11 Időpont ma 14:45


----------


Konkrétan bunkónak neveztél mindenkit, aki rá se bagózik a kérdésedre, vagy marhaságot ír.

2012. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jó tudod mit? oké... bunkó vagy, most örülsz?
2012. máj. 21. 21:43
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Megjött a havid, vagy csúcsidőn kívül is ilyen kötekedő vagy? -.-
2012. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Megjött, bocs :D de már kicsit unom hogy mindenki felidegel, amúgy nem sértegetni akarlak, de én nem titeket bunkóztalak le, sem azokat akik nem írnak a kérdésemre, hanem írnak olyanokat amik nem épp valami értelmes dolgok és ráadásként még sértő is és belém kötnek, már ha leírok egy szót abba is csak belekötnek, unom, halálosan....Továbbá azt is hogy egy szót 20 másik szóval kell körülírni hogy ne forgassák ki.
2012. máj. 21. 22:55
 16/20 anonim ***** válasza:

De igen, konkrétan minket, mindenkit bunkóztál le.


Lehet, hogy nem ez volt a szándékod, de ezt tetted, én pedig nem vagyok gondolatolvasó, hogy kitaláljam, mire gondolsz, miközben valami egészen mást írsz.


Engem nem érdekel, milyen jelzőkkel illetsz, meg az se, ha egy egész közösséget lebunkózol. Ezzel tulajdonképpen csak magadat minősíted.


Én csak azt nem értem, miért vagy így felháborodva a sok bunkó miatt, mikor te semmivel nem vagy jobb.


És még valami: tudom, nehéz, de olyat is le lehet ám írni, hogy "bocs, nem úgy gondoltam". Nem szégyen. Már persze akkor, ha tényleg úgy gondolod. Sokkal jobban mutat, mintha még te sértődsz meg azon, hogy bunkó módon viselkedsz.

2012. máj. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

06:33


Te most konkrétan leírtad azt, amihez én este lusta voltam. Köszönöm! :)

2012. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem vagytok épek :) Okoskodjatok még pár sort. Ennek az oldalnak már értelme sincs, ha valaki normálisan próbál hozzáállni a dolgokhoz máris lebunkózzák és kioktatják. Gratulálok.
2012. máj. 22. 14:57
 19/20 anonim ***** válasza:
Amiket belinkeltél kérdéseket, egyikre se tudnék semmit se mondani, halvány gőzöm sincs egyikről se... :$
2012. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Inkább te bunkózól le mindenkit!-.-
2012. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!