Kezdőoldal » Utazás » Európa » Néhány napos kirándulást...

Néhány napos kirándulást szerveznek Horvátországba?

Figyelt kérdés
Egy baráti társasággal mennénk a nyáron, de a csapat nagy része nem tud rá sokat szánni, és amúgy is max 3-4 napra tudunk elmenni. Az apartman tualjdonosok nem szívesen adják ki 1 hétnél kevesebb időre... Van esetleg megoldás?

2012. máj. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menjetek (én küldtem Neked a privát üzenetet).

Van olyan szállásadó aki kiadja rövidebb időre is az apartmanját, kezdetben én is csak 3-4-5 éjszakára jártam Horvátországba. Szerencsére a rövidebb tartozkodásért nem volt semmiféle problémám.

2012. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézzél szét a booking.com honlapon, ott valószínűleg találsz szállást rövidebb időre, nekünk is sikerült előző nyáron. Ha nagyon nem megy, akkor keressél rá a kempingekre. Állítólag jó a színvonaluk és árban is kedvezőek. Itt még mindig eldönthetitek, hogy lakókocsit vagy bungallót béreltek-e vagy pedig sátraztok.
2012. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Peter L. ***** válasza:
2012. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!