Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SürgősSzemélyi igazolvány...

SürgősSzemélyi igazolvány mennyi idő alatt készül el általában?

Figyelt kérdés
Most csináltattam hétfőn a 3 éves kislányomnak Monoron. Jövő hét péntekre szükség lenne rá. Azt mondták 30 nap. Van rá esély, hogy hamarabb kész lesz. Lécci írjátok le, hogy nektek mennyi idő volt.

2012. máj. 24. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
az ilyen sürgősségi esetekben rá kell fizetni valamennyit, akár egy napon belül is megkaphatod, de az pl. 45.000 Ft. akkor kellett volna szólni, hogy egy hét múlvára kéne, amikor bent voltatok.
2012. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták a személyit nem lehet sürgetni, csak útlevelet lehet.
2012. máj. 24. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Valóban nincs sürgősségi személyi, csak útlevél.

A személyi helyettesíthető az ideiglenes személyivel, ezért nincs értelme sürgetni.

Ezt elmondták neked a hivatalban. Miért nem hiszel nekik?

Ami nincs, az nincs. Ezen az oldalon nem fogod megteremteni.

2012. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre még annyit, hogy 1 hónap alatt készült el.
2012. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első személyi, nincs ideglenes így, azért kérdezem, mert sok helyen olvastam, hogy nagyon hamar elkészült.
2012. máj. 24. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hamar elkészül. Véleményem szerint holnap vagy jövő hét első napjaiban meg fogod kapni. De ez nem szentírás, tehát erre "építeni" és utána reklamálni, ha nem így van, nem lehet!
2012. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem például másfél hét múlva már küldték.. én is meglepődtem, de elég gyors volt.
2012. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Skywalker33 ***** válasza:

engem is 22 nappal ilyesztgettek

és kiskorúnak nincs ideiglenes személyi!

T.

2013. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!