Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy pont akkor...

Miért van az hogy pont akkor ébredünk fel, amikor az álom a legizgalmasabb részhez közeledik?

Figyelt kérdés
Zavaró tud lenni :)
2009. jún. 29. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez engem is érdekelne!!! Pl. még sosem csókolóztam,és álmomban kétszer is volt az hogy "majdnem",de felébredtem:@ És akkor próbáltam visszaaludni az álomba, de nem ment persze.... :D
2009. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is volt már jópárszor így. Az okát viszont én sem tudom.
2009. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért,miért?Há5t hogy nehogy már jó legyen...:-D
2009. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól még sose ébredtem fel jó álomból, de csak egyszer volt befejezve egy ien álmom, a többiben mind felébresztettek mert reggel lett xĐ
2009. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen problémámxD. Múlt éjjel is legyőztük a gonosz mágust és megmentettük a hercegnőt, csak utána ébredtem fel. Szóval, jó lett a vége, ahogy általában, ha elhatározom, hogy most hősiesen végigharcolok egy éjszakát:D
2009. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hehe XD
2009. júl. 15. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, de engem mostanában kifejezetten nem zavar! Már 2 hete minden nap csak rémálmaim vannak.. Vagy éppen egy pedofil gyilkos üldöz engem vagy akit szeretek vagy éppen apám kattan be és gyilkolja le a családot.. Szóval nekem felüdülés amikor a tetőponton felébredek. :D

De persze amikor Robert Pattinsonnal volt egy gyönyörű estém nem tetszett, hogy pont az ágyjelenetnél keltem fel..

2009. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!