Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Anyám...

13 éves lány vagyok. Anyám szemét de már nagy ívbe le. és mostmár tudom hogy magamon kell segítenem. A többi lent?

Figyelt kérdés
anyám szemét egyfolytába csak ordít mindenért pedig nemvagyok se rossz gyerek suliba átlagom 4.8 azse szar. de ő mindenért ordít ésmár meguntam hogy mindig mindent én csináljak meg testvérem mertmég főzni is nekünk kell (ő 16 éves) nemnagyon van pénzünk de egyfolytába igér mindent és már olyan nyomott fejem van olyan sokszor pofára estem az igéreteiben és már unom ....elköltöznék de nemtudok sehova senkihez.apám azse jobb anyámnál.nincs pénz arra hogy iskolába vegyek ruhákat vagy füzetet vagy ceruzát de arra van h cigit vegyenek meg csokit anyámnak de nekem nemvesznek.ésmár unom dolgozni még nem mehetek és így pénzt keresni se tudok .ugyhogy ötleteket lécci de ne azt h beszéljük meg vagy szóljak valamilyen rokonomnak mert már próbáltam és csak 4-5 nagypofont kaptam kikellet takarítanom az egész lakást amit utánna összebaszott és megint takarítanom kellet volna de leszartam és inkább elmentem mamámékhoz aludni . nemnagyon szólunk egymáshoz azóta se akkor most mi legyen?

2012. máj. 25. 07:57
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és azt nem is mondtam h ő miket mondr rám....büdös k*rva remélem az út szélén rohadsz meg stb..és a barátaimba is beleköt egyfolytába de letiltottam fb ről és akkor is h milyen egy ribizli riibi vagyok
2012. máj. 25. 08:01
 2/9 anonim ***** válasza:
nagymamádhoz nem tudsz költözni?
2012. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azse jó mert sokszor járnak oda és hazavinnének -.- még akkor is ha nem akarom -.-
2012. máj. 25. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor családsegítő? bár ha fizikailag nem bántalmaz, akkor nehezen tudnak segíteni :/
2012. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden Önkormányzatnál van Gyermekvédelmis. Menj oda és ott mond el a problémádat.
2012. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy mi mindenen kell keresztülmenned, mennyit szenvedsz. Csak arra tudlak biztatni, hogy tanulj mindig ilyen jól, mert meglesz az eredménye az életben. Igazán megérdemled, hogy boldog légy! Büszke vagyok rád! :) "Ha féltem is, a helyemet megálltam- születtem, elvegyültem és kiváltam" József Attila: Kész a leltár
2012. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez, amit veled csinálnak, kiskorú veszélyeztetése. Ez bűncselekmény, amit a törvény bünteti rendel. Elmész az önkormányzathoz, vagy elmész a rendőrségre. De jobb, ha inkább az ügyészségre adod be az írásos vallomásod.

Elég húzós ez.


Leírsz benne mindent. Ők elrendelik a nyomozást, ekkor kihallgatnak téged is, szüleid is, másokat is, akik tudnak erről nyilatkozni. A nyomozás befejezése után az ügyészség utána vádat emel, és bíróságon fogják tárgyalni az ügyet.

Ettől neked nem biztos, hogy jobb lesz, de lehet, hogy mutterod ettől beijed, és kicsit összekapja magát. Az is lehet, hogy rosszabbra fordul a helyzet.

2012. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én igy a saját gyerekemel nem bánék inkább segitenék rajta és szeretném szerintem nem azért kel vállani gyereket hogy csicska legyen a családban ö csináljon mindent
2012. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
wooow mintha én írtam volna ki a kérdést. ugyanez a problémám csak én 15/L vagyok. nekem ilyen családsegítő meg ilyenek nincs bátorságom elmenni. nem tudok más csinálni leszarom az egészet. (am engem is akarnak csicskáztatni csak nem tudnak)
2013. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!